Rty

Permanentní makeup - Rty

Permanentní makeup může upravit velikost a tvar Vašich rtů. Každé rty mají svojí přirozenou křivku, která může časem vymizet. Přirozenou barvu lze pouze zvýraznit, ale také se můžete rozhodnout pro nápadný odstín – u toho opatrně, aby Vás brzy neomrzel.

Společně vybereme odstín s ohledem na to, na co jste zvyklá a jaký jste typ a budeme věnovat dostatek času a pozornosti zakreslení kontury Vašich rtů. Zkuste si předem doma, co by se Vám líbilo a vyhovovalo. Makeup společně tvoříme na delší dobu, tak ať jste s efektem spokojená.

Rty budou bezprostředně po aplikaci lehce nateklé a také barva bude velmi výrazná až do tzv. vyloupnutí přibližně do týdne (stejně jako u aplikace obočí). Dobarvování je postupné a trvá až 6 týdnů, teprve poté můžeme provést korekci.

Přestože používám velmi kvalitní povrchové anestetikum je potřeba počítat, i tak s menší bolestivostí vzhledem k tomu, že rty obsahují opravdu mnoho nervových zakončení. Ale výsledný efekt perfektních rtů za tu chvíli nepříjemného tlaku a menší bolesti (bez obav, vydržet se to dá) určitě stojí.

Odstranění permanentu

Odstraňuji permanent formou Magnetic removal. Pokud potřebujete vyřešit nepovedené tvary obočí, špatně posazené linky či přetažené kontury rtů.  Ráda pomůžu za použití bezkyselinového removalu.
Jedná se o rychlou a šetrnou techniku odstraňování, která může být na jedno či více postupných sezení, podle typu a provedení odstraňované partie.

VYHOJENÉ PRÁCE ve fotogalerii ZDE

Fotogalerie