Rty

Permanentní makeup - Rty

Permanentní makeup může upravit velikost a tvar Vašich rtů. Každé rty mají svojí přirozenou křivku, která může časem vymizet. Přirozenou barvu lze pouze zvýraznit, ale také se můžete rozhodnout pro nápadný odstín – u toho opatrně, aby Vás brzy neomrzel.

Společně vybereme odstín s ohledem na to, na co jste zvyklá a jaký jste typ a budeme věnovat dostatek času a pozornosti zakreslení kontury Vašich rtů. Zkuste si předem doma, co by se Vám líbilo a vyhovovalo. Makeup společně tvoříme na delší dobu, tak ať jste s efektem spokojená.

Rty budou bezprostředně po aplikaci lehce nateklé a také barva bude velmi výrazná až do tzv. vyloupnutí přibližně do týdne (stejně jako u aplikace obočí). Dobarvování je postupné a trvá až 6 týdnů, teprve poté můžeme provést korekci.

Přestože používám velmi kvalitní povrchové anestetikum je potřeba počítat, i tak s menší bolestivostí vzhledem k tomu, že rty obsahují opravdu mnoho nervových zakončení. Ale výsledný efekt perfektních rtů za tu chvíli nepříjemného tlaku a menší bolesti (bez obav, vydržet se to dá) určitě stojí.

Fotogalerie