Obočí vláskové | Microblading

Permanentní makeup - Obočí vláskové | microblading

Přejete si mít přirozeně vypadající obočí? Pak je vláskování neboli microblading to ideální pro Vás. Tato metoda vytváří opravdu přirozený vzhled realistického obočí.

Vláskování (vykreslení jednotlivých chloupků mikrojehličkou) spočívá v tom, že krátké, šikmé, vlasově tenké črty jsou vedeny v místech růstu obočí, napodobují růst chloupků a simulují přirozený vzhled obočí. Výsledná kresba je tak lehká a přirozená. Poranění kůže je minimální, hojení je rychlejší a výsledný efekt téměř okamžitý.

Vláskování je velmi vhodné pro ty klientky, které mají obočí řídké, světlé, chybí jeho část, nebo roste do nežádoucího tvaru. I přesto je lépe se předem poradit, někdy je potřeba pro ten správný efekt doplnit nebo nahradit pudrovým permanentním makeupem. Tato metoda totiž není vhodná pro všechny typy pokožky.

Bolestivost během tetáže je vždy omezena aplikací kvalitního povrchového anestetika.

Odstranění permanentu

Odstraňuji permanent formou Magnetic removal. Pokud potřebujete vyřešit nepovedené tvary obočí, špatně posazené linky či přetažené kontury rtů.  Ráda pomůžu za použití bezkyselinového removalu.
Jedná se o rychlou a šetrnou techniku odstraňování, která může být na jedno či více postupných sezení, podle typu a provedení odstraňované partie.

VYHOJENÉ PRÁCE ve fotogalerii ZDE

Fotogalerie