Oční linky

Permanentní makeup - Oční linky horní, dolní a se stínem

Pokud Vás nebaví denně se líčit, chcete se vzbudit už s linkami na očích. Permanentní makeup je pro Vás ideálním řešením. Permanentní makeup je dočasná pigmentace pokožky, která Vám na dobu cca 3 let umožní zapomenout na každodenní líčení.

V našem salonu Vám nabízíme permanentní make up horních i dolních linek. Pokud jste zvyklá na vyraznější líčení, není poblém aplikovat k lince i stín.

Můžeme oko zvýraznit od jemného vytečkování mezi řasami až po výraznější linky, které plně nahradí líčení očí. Nejprve Vám linku předkreslím a sama zvážíte, co Vám bude vyhovovat.

V případě stínování oka, je nutné si předem rozmyslet barvu, intenzitu a tvar stínování. Nezapomeňte, že Vás toto líčení musí bavit delší dobu. Ale odměnou Vám bude ušetřený čas a pohled do zrcadla, když vstáváte nalíčená a upravená.

Bolestivost během aplikace (tetáže) makeupu je eliminována použitím povrchového anestetika. Určitě se s jejich použitím nejedná o bolestivou proceduru. V místech vpichů může dojít k mírnému zarudnutí pokožky nebo otoku. Tyto nepříjemné jevy však velmi rychle vymizí.

K téměř každému výkonu permanentního makeupu patří takzvaná korekce. Jedná se o výkon, při kterém se doladí tetované místo k finální spokojenosti. Doplní se místa, kde případně pokožka nepřijme barvu, můžete si sama říct, pokud chcete použít tmavší odstín, nebo ještě upravit tvar. Tento výkon stojí už pouze symbolickou částku a trvá podstatně kratší čas.

Fotogalerie

.