Oční linky

Permanentní makeup - Oční linky horní, dolní a se stínem

Pokud Vás nebaví denně se líčit, chcete se vzbudit už s linkami na očích. Permanentní makeup je pro Vás ideálním řešením. Permanentní makeup je dočasná pigmentace pokožky, která Vám na dobu cca 3 let umožní zapomenout na každodenní líčení.

V našem salonu Vám nabízíme permanentní make up horních i dolních linek. Pokud jste zvyklá na vyraznější líčení, není poblém aplikovat k lince i stín.

Můžeme oko zvýraznit od jemného vytečkování mezi řasami až po výraznější linky, které plně nahradí líčení očí. Nejprve Vám linku předkreslím a sama zvážíte, co Vám bude vyhovovat.

V případě stínování oka, je nutné si předem rozmyslet barvu, intenzitu a tvar stínování. Nezapomeňte, že Vás toto líčení musí bavit delší dobu. Ale odměnou Vám bude ušetřený čas a pohled do zrcadla, když vstáváte nalíčená a upravená.

Bolestivost během aplikace (tetáže) makeupu je eliminována použitím povrchového anestetika. Určitě se s jejich použitím nejedná o bolestivou proceduru. V místech vpichů může dojít k mírnému zarudnutí pokožky nebo otoku. Tyto nepříjemné jevy však velmi rychle vymizí.

K téměř každému výkonu permanentního makeupu patří takzvaná korekce. Jedná se o výkon, při kterém se doladí tetované místo k finální spokojenosti. Doplní se místa, kde případně pokožka nepřijme barvu, můžete si sama říct, pokud chcete použít tmavší odstín, nebo ještě upravit tvar. Tento výkon stojí už pouze symbolickou částku a trvá podstatně kratší čas.

Odstranění permanentu

Odstraňuji permanent formou Magnetic removal. Pokud potřebujete vyřešit nepovedené tvary obočí, špatně posazené linky či přetažené kontury rtů.  Ráda pomůžu za použití bezkyselinového removalu.
Jedná se o rychlou a šetrnou techniku odstraňování, která může být na jedno či více postupných sezení, podle typu a provedení odstraňované partie.

VYHOJENÉ PRÁCE ve fotogalerii ZDE

Fotogalerie

.