Obočí pudrové

Permanentní makeup - Obočí pudrové

Upravené obočí dokáže obličej rozzářit i omladit. Pokud není vaše obočí dokonalé, je příliš světlé, nebo snad řídké, nabízí vám permanentní makeup snadné a pohodlné řešení.

Nejdůležitější je vybrat správný tvar a odstín přesně pro Vás. Tomu se musíme společně věnovat určitý čas před samotnou aplikací, aby výsledný efekt byl co nepřirozenější a pro Vás takřka namíru.

Pudrový efekt je narozdíl od vláskování prováděn strojkem. Jedná se speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro starší dámy, kdy je pokožka poškozena sluncem. Také je tato metoda vhodná pro překrytí stašího nevyhovujícího permanentu.

Bolest v místě aplikace je minimální, pokožka je ošetřena kvalitními a velmi účinnými anestetiky. Bezprostředně po aplikaci je obočí velmi výrazné, ale přibližně za týden se vyhojí a může Vám naopak připadat příliš nevýrazné. Není čeho se bát, vše se do cca jednoho měsíce ustálí, barva dozraje a obočí je ve finální podobě.

K téměř každému výkonu permanentního makeupu patrí takzvaná korekce. Jedná se o výkon, při kterém se doladí tetované místo k finální spokojenosti. Doplní se místa, kde případně pokožka nepřijme barvu, můžete si sama říct, pokud chcete použít tmavší odstín, nebo ještě upravit tvar. Tento výkon stojí už pouze symbolickou částku a trvá podstatně kratší čas.

Odstranění permanentu

Odstraňuji permanent formou Magnetic removal. Pokud potřebujete vyřešit nepovedené tvary obočí, špatně posazené linky či přetažené kontury rtů.  Ráda pomůžu za použití bezkyselinového removalu.
Jedná se o rychlou a šetrnou techniku odstraňování, která může být na jedno či více postupných sezení, podle typu a provedení odstraňované partie.

VYHOJENÉ PRÁCE ve fotogalerii ZDE

Fotogalerie