Obočí pudrové

Permanentní makeup - Obočí pudrové

Upravené obočí dokáže obličej rozzářit i omladit. Pokud není vaše obočí dokonalé, je příliš světlé, nebo snad řídké, nabízí vám permanentní makeup snadné a pohodlné řešení.

Nejdůležitější je vybrat správný tvar a odstín přesně pro Vás. Tomu se musíme společně věnovat určitý čas před samotnou aplikací, aby výsledný efekt byl co nepřirozenější a pro Vás takřka namíru.

Pudrový efekt je narozdíl od vláskování prováděn strojkem. Jedná se speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem. Metoda je vhodná pro všechny ženy, které chtějí výraznější obočí, ale i pro starší dámy, kdy je pokožka poškozena sluncem. Také je tato metoda vhodná pro překrytí stašího nevyhovujícího permanentu.

Bolest v místě aplikace je minimální, pokožka je ošetřena kvalitními a velmi účinnými anestetiky. Bezprostředně po aplikaci je obočí velmi výrazné, ale přibližně za týden se vyhojí a může Vám naopak připadat příliš nevýrazné. Není čeho se bát, vše se do cca jednoho měsíce ustálí, barva dozraje a obočí je ve finální podobě.

K téměř každému výkonu permanentního makeupu patrí takzvaná korekce. Jedná se o výkon, při kterém se doladí tetované místo k finální spokojenosti. Doplní se místa, kde případně pokožka nepřijme barvu, můžete si sama říct, pokud chcete použít tmavší odstín, nebo ještě upravit tvar. Tento výkon stojí už pouze symbolickou částku a trvá podstatně kratší čas.

Fotogalerie

.

.

.